ניב פרן

ניב פרן

ניב פרן, דוקטורנט, ממייסדי ושותפי קבוצת לדעת, נווט קרב בחיל האוויר, סגן מפקד טייסת לשעבר, מנהל תחום פיתוח המנהיגות והמצוינות בקבוצת לדעת.

ניב פרן מוביל בשנים האחרונות תהליכי פיתוח מנהיגות אישית וארגונית ברחבי התעשייה בחברות הי-טק רבות, בסטארטאפים המובילים במשק ובמשרדי הממשלה השונים. ניב עבד ועובד עם אלפי מנהלים, בכל רמות הניהול, על שיפור מיומנויות בכל סקלת הניהול, עם מיקוד ביכולות מנהיגות והובלה של צוותים וארגונים.

מתוך ההבנה שישנו קושי אמיתי ומשמעותי לשנות התנהגויות והרגלים לאורך זמן, ניב מתמקד גם במחקריו וגם בעשייה השוטפת ביכולת שלנו לתרגם ידע דקלרטיבי ואקדמי ומודלים התנהגותיים על הנייר, לכדי שגרות ניהול בשטח והתנהגות פרוצדורלית מדידה ופשוטה.

בעשור האחרון ניב חבר בצוות ההיגוי של בית הספר לפיקוד ומנהיגות של חה"א, ומשמש כיועץ ומלווה של תכנית תלפיות, תכנית העילית למצוינות טכנולוגית של צה"ל.

בעבודתו השוטפת ובחייו הפרטיים ניב משתדל לקחת את העקרונות החייל אוויריים של שיפור מתמיד, אחוות לוחמים, תעוזה ומיקוד במטרה ולתרגם אותם לדרך חינוכית והתנהלות יומיומית.

כחלק מהאמונה שהדואג לדורות מחנך אנשים, בעשר השנים האחרונות ניב פרן גם עובד במקביל כמורה בבית ספר תיכון, ומלמד כ-200 תלמידים בשנה.

בואו לדעת יותר

אור רז 0546590326

סגירת תפריט