ברוכים הבאים למר מחר. קהילה וערוץ לאנשים שרוצים לצמוח,
להתפתח ולתת לעצמם נקודת פתיחה חזקה יותר כבר למחר בבוקר.

מר מחר - אנשים מטפסים על סולמות בעננים הקמנו את מר מחר כדי לתת כלים מעשיים לאנשים שבוחרים לצמוח ולהתפתח – להגיע למחר טוב יותר. באוקיינוס של מסרים ומידע רצינו אי של תמיכה בהתפתחות של הנעה קדימה. מקום בלי שיווק וקלישאות ועם המידע והכלים החדשים ביותר.

מר-מחר – למי שמחפש יותר

בקבוצת הפייסבוק שלנו ובניוזלטר שלנו מגוון גדול של תכנים פינות ואנשים. תוכלו למצוא בה מחקרים חדשניים, כלים לתרגול אישי, תכנים משפחתיים, המלצות לערוצי מידע ועוד. בחרו את מה שמתאים לכם, בחרו את מה שמשמח אותכם ובעיקר את מה שלוקח אתכם קדימה. אתם מוזמנים להצטרף גם לקבוצת הפייסבוק.

מר-מחר – כשסקרנות, כיף ועשיה נפגשים

אריק איינשטיין כתב:
"סך הכל רציתי לטפטף טיפה
כי טיפה עוד טיפה
עוד טיפה עוד טיפה
תהיינה לים"

כל דבר שאנו פוגשים משפיע עלינו. נרצה או לא נרצה, חדשות שליליות, רכילות והלבנת פנים נספגים ומשפיעים. הערוץ הוא דרך ל"טפטף" לתוכנו צמיחה והשתפרות. אין תשובה מוחלטת לשום דבר, אבל החשיפה לערוץ היא עוד צעד המניע את המוח שלנו בכיוון הנכון.

מר מחר - אישה מטפסת על סולם ונוגעת בנורה דולקת

מר-מחר – לבחור במחר טוב יותר

מנהלי הקבוצה:

ניב פרן – דוקטורנט, נווט קרב בחיל האוויר, מומחה ומרצה מבוקש בתחומי המנהיגות ותהליכי הנעה ומוטיבציה בארגונים המובילים במשק, מורה, מייסד ושותף בקבוצת לדעת. ניב מוביל תהליכי פיתוח מנהלים ומצוינות ארגונית בסטארט-אפים וחברות הי-טק רבות בתעשייה. שותף בצוות ההיגוי של בית הספר לפיקוד ומנהיגות של חיל האוויר ומלווה מקצועי של תכנית הדגל – תלפיות.

ד"ר עוז גוטרמן – מומחה ומרצה בין לאומי למצוינות בעולם המחר. מוביל בשנים האחרונות מאות חברות ומנהלים בארגונים המובילים במשק למצוינות אישית וארגונית. מחבר מספר רבי מכר, ביניהם: כיף בבית, יש גבול ותכנית אומץ. דוקטור לפסיכולוגיה ומרצה בכיר באוניברסיטת בר-אילן, וראש החטיבה למשאבי אנוש במכללה האקדמית גליל מערבי. אב לחמישה, מייסד ושותף בקבוצת לדעת.

מר מחר - ניב ועוז, תמונה משותפת

שמחים שבאתם, הגעתם למקום הנכון שבו אפשר לקבל
את מה שאנחנו צריכים כדי לגדול

מר מחר - לוגו

טלפון 054-811-8741

להצטרפות לקבלת דיוור, השאירו פרטים: