עוד הרצאות פרימיום

מזמינים אתכם לזוז

מוטיבציה והנעה לפעולה - ממדעי המוח לניהול יומיומי

איך פורצים את מחסום המוטיבציה? איך מניעים אנשים לפעולה? איך מביאים את עצמנו ואת הארגון לשנות את מה שברור שצריך לשנות...
כולנו יודעים שבמאה ה 21- ידע הפסיק להיות הבעיה – כל הידע הקיים נמצא בקצות האצבעות שלנו. אנחנו נחשפים לאין ספור קורסים והכשרות ועדיין רק מעטים באמת מיישמים ומשתפרים.

המחקר החדש במדעי המוח מגלה לנו שידע הוא לא העניין – כולנו יודעים שצריך לעשות ספורט, אנחנו רק לא עושים! ברור לכולנו שצריך לתת שירות טוב, להציב גבולות לילדים, לנהל רגשות, לתכנן קדימה ולבנות יחסי אנוש טובים.

הרצאה מטלטלת מצחיקה וחדשנית עם תשובות מפתיעות – איך מניעים את עצמינו ואת הסביבה לפעולה? איך מובילים שינוי התנהגותי? אילו כלים אפקטיביים יש לנו להנעת עובדים, שינוי הרגלים ובניית תרבות ארגונית?

ממדעי המוח לפרקטיקות יומיומיות – עקרונות, כלים ותובנות מפתיעות לתוך המנגנון הבסיסי שמפעיל כל אחד מאיתנו, איך מייצרים דרייב לאורך זמן ומניעים אנשים וארגונים לפעולה.

"לפני הכל עליך להבין שכדי שיהיה לך יותר עליך להיות יותר"
מרטין בובר

ד

 

שותף בכיר בקבוצת לדעת. דוקטור לפסיכולוגיה ומומחה במצוינות ארגונית באוניברסיטת בר-אילן, וראש החטיבה למשאבי אנוש במכללה האקדמית גליל מערבי. מוביל בשנים האחרונות מאות ארגונים ומנהלים בארגונים המובילים במשק למצוינות אישית וארגונית.
מחבר מספר רבי מכר, ביניהם: כיף בבית, יש גבול ותכנית אומץ.
אב לחמישה.

ניב פרן

 

שותף בכיר בקבוצת לדעת. דוקטורנט. נווט קרב בחיל האוויר. מומחה במנהיגות והובלת תהליכי שינוי. מוביל תהליכי פיתוח מנהלים ומצוינות ארגונית בסטארט-אפים וחברות הי-טק רבות בתעשייה. שותף בצוות ההיגוי של בית הספר לפיקוד ומנהיגות של חיל האוויר ומלווה מקצועי של תכנית הדגל - תלפיות.

בואו לדעת יותר

אור רז 0546590326

סגירת תפריט