יעוץ ארגוני אסטרטגי


תהליכי הייעוץ האסטרטגי המבוצעים בקבוצת לדעת מבוססים על ניסיוננו עם מאות חברות במגוון סקטורים של המשק הישראלי. התהליכים מבוססים על אבחון של הארגון על פי צירים מוגדרים מראש המספקים לארגון תמונה של מצבו הן ברמת התפקוד הפנימי במערכות הארגון והן ברמת העבודה של השוק בו פועל הארגון, המתחרים, ההזדמנויות ועוד.

התהליך הדיאגנוסטי מעניק לחברה כלי מעשי, נעשה בשיתוף פעולה עם החברה ונותן תמונה ברורה של הצעדים האפשריים להמשך. על בסיס תמונה זו מבוצע תהליך בעל שלבים מובנים שנועד לסנכרן את המנהלים וכלל הארגון, לקבוע בצורה ברורה את הצירים של פעולת הארגון בהווה ובעתיד הקרוב ולבחון את המבנה הארגוני ואת תהליכי קבלת ההחלטות.

לתהליך הייעוץ הארגוני האסטרטגי מוגדרים מראש פרמטרים ברורים הן בשלב האבחון והן כתוצאה ממנו בתוכנית אסטרטגית הנבנית עבור הארגון כולו. התהליך נעשה בשיתוף פעולה עם כל רמות הניהול והעבודה בארגון הן בשלב הדיאגנוסטי והן בשלב בניית תכניות עבודה מתוך תפיסה של המנהלים והעובדים כשותפים מלאים לעשייה הארגונית ובעלי ידע רב והבנה במצבו של הארגון והאפשרויות העומדות בפניו.

בנוסף לאבחון ולתכנית האסטרטגית, התהליך מיועד להשאיר בידי מנהלי הארגון מתודות, מיומנויות ומנגנונים של חשיבה אסטרטגית שיעזרו להם להמשיך להשתפר ולהתמודד בהצלחה עם אתגרי המציאות המשנה גם בעתיד.

בואו לדעת יותר

אור רז 0546590326

סגירת תפריט