עוד הרצאות פרימיום

הרצאת פרימיום מיוחדת לפסח על מדעי האושר והחירות

"עבדים היינו..."

העומס והשגרה שוחקים את היצירתיות והמוטיבציה שלנו, הצורך להצטיין בכל המעגלים – בעבודה, במשפחה ובמימוש העצמי, יוצר תחושה תסכול ועייפות...

החלום הגדול של כולנו זה להיות חופשיים. כולנו חולמים על היום שבו סוף סוף לא נהייה מוטרדים, שנוכל לעשות מה שאנחנו רוצים ובכל זאת אנשים כל הזמן רק מחליפים את הטרדות שלהם וכמה שהם לא מנסים, תמיד הדאגה הבאה מחכה מעבר לפינה...

בהרצאה מטלטלת וחדשנית זו לכבוד חג החרות, נבין את הגורמים האמתיים שמייצרים חופש לכולנו. נפגוש את המחקרים החדשים ביותר בתחום מדעי האושר, מיומנויות של ניהול קונפליקטים ועבודה מתמשכת תחת לחץ, ונבין למה הבחירות שלנו שוב ושוב מביאות אותנו למקומות שלא עושים אותנו מאושרים. הרצאה חדשנית, מצחיקה ומעשית על אושר וחרות.

ד

שותף בכיר בקבוצת לדעת. דוקטור לפסיכולוגיה ומומחה במצוינות ארגונית באוניברסיטת בר-אילן, וראש החטיבה למשאבי אנוש במכללה האקדמית גליל מערבי. מוביל בשנים האחרונות מאות ארגונים ומנהלים בארגונים המובילים במשק למצוינות אישית וארגונית.
מחבר מספר רבי מכר, ביניהם: כיף בבית, יש גבול ותכנית אומץ.
אב לחמישה.

ניב פרן

שותף בכיר בקבוצת לדעת. דוקטורנט. נווט קרב בחיל האוויר. מומחה במנהיגות והובלת תהליכי שינוי. מוביל תהליכי פיתוח מנהלים ומצוינות ארגונית בסטארט-אפים וחברות הי-טק רבות בתעשייה. שותף בצוות ההיגוי של בית הספר לפיקוד ומנהיגות של חיל האוויר ומלווה מקצועי של תכנית הדגל - תלפיות.

בואו לדעת יותר

אור רז 0546590326

סגירת תפריט