אודות קבוצת לדעת


קבוצת
לדעת היא קבוצה של מומחים במגוון תחומים, מרצים ואנשי אקדמיה שהתאגדה סביב גרעין אידיאולוגי. הפעילות כקבוצה מאפשרת ל”לדעת” להציב סטנדרטים של מצוינות ערכית ומקצועית.

קבוצת לדעת מביאה שילוב ייחודי בין מחקרים פורצי דרך במדעי המוח וב- Neural Training ,  לבין ניסיון ארגוני יוצא דופן ומומחיות ביצירת חוויה שוברת שגרה. שילוב חדשני זה הוא הבסיס ליכולת המוכחת של קבוצת לדעת להוביל ולהטמיע שינויים התנהגותיים וערכיים ברמת הפרט והארגון.

הפעילות בקבוצת לדעת מושתת על 3 ערכים מרכזיים:

  1. חווייתיות:רק כאשר אנשים מתרגשים ונפתחים לחוויה בעלת משמעות עבורם, יכול להתבצע תהליך אמיתי של שינוי, למידה והתפתחות. אנחנו בלדעת מתמחים בלהעביר את המשתתפים שילוב מנצח של רגש ותוכן שמביא  לחוויה חזקה ומשמעותית עבור המשתתפים ומניע אותם ליציאה לפעולה.
  2. מעשיות:לדעת מאמינה שתובנות והפלת אסימונים הם חשובים, אבל לא העיקר – עשייה בשטח היא הגורם המרכזי שמפנים ומטמיע דפוסי התנהגות והרגלי ניהול! כל ההכשרות מביאות למשתתף את מנגנוני ההטמעה האפקטיביים ביותר, מחייבות עשייה בפועל, ומלוות פרויקטים נחוצים בשטח. כל הכשרה מביאה גם לצד נושא ההכשרה גם את הידע הרלוונטי ביותר – כיצד משנים הרגלים והתנהגויות בתחום הנלמד.
  3. חדשנות: העולם שלנו טס קדימה, והיום, יותר מתמיד יש חשיבות עצומה ליכולת שלנו לטוס קדימה יחד איתו, אם זה במחקר, אם זה בטכנולוגיה ואם זה בשיטות הניהול. קבוצת לדעת נמצאת תמיד בחוד החנית של המחר ונלחמת להביא להכשרות את הידע החדש ביותר והעדכני ביותר גם ברמה הדקלרטיבית וגם ברמה הפרוצדורלית.

פעילות קבוצת לדעת מושתתת על חזון ערכי – חברתי וחינוכי ומיועדת ליצור שינוי בר קיימא, ברמת האדם הארגון והחברה כולה. לכן, אנו פועלים בתחום החינוך והרווחה במסגרת עמותה התנדבותית שהוקמה ע”י קבוצת לדעת – “עמותת אומץ”.

ד

ד"ר עוז גוטרמן 

שותף בכיר בקבוצת לדעת, דוקטור לפסיכולוגיה ומומחה במצוינות ארגונית, מרצה בכיר לתארים מתקדמים באוניברסיטת בר-אילן, ובמכללה האקדמית גליל מערבי. מוביל בשנים האחרונות מאות ארגונים ומנהלים בארגונים המובילים במשק למצוינות אישית וארגונית. מחבר מספר רבי מכר, ביניהם: כיף בבית, יש גבול ותכנית אומץ. אב לחמישה.

ניב פרן

ניב פרן 

שותף בכיר בקבוצת לדעת, דוקטורנט, נווט קרב בחיל האוויר, מומחה במנהיגות והובלת תהליכי שינוי, מוביל תהליכי פיתוח מנהלים ומצוינות ארגונית בסטארט-אפים וחברות הי-טק רבות בתעשייה, שותף בצוות ההיגוי של בית הספר לפיקוד ומנהיגות של חיל האוויר ומלווה מקצועי של תכנית הדגל – תלפיות.

אור רז

אור רז

שותף בכיר בקבוצת לדעת, דוקטורנט בניהול באוניברסיטת בר אילן, מנהל תחום פיתוח אישי בקבוצת לדעת. מוביל ומנחה תהליכי פיתוח מנהלים בארגונים בתעשייה החברות הייטק, גופי בטחון שונים, כל קופות החולים, ברוב בתי החולים וגופים פיננסיים.  החל מתוכניות אורך (שנתיות ורב שנתיות), המשך בקורסי ליווי, הטמעת מודלים יישומים ותהליכי שינוי וכלה בסדנאות והרצאות פרימיום, כולל ליווי אישי למנהלים בכל רמות הניהול והנחייה מקצועית לפיתוח אסטרטגיות ניהוליות.

בואו לדעת יותר

אור רז 0546590326